FC Crotone - Cagliari Calci

28.01 Serie A – FC Crotone – Cagliari Calci – czy padną bramki ? Sprawdź i postaw.

Pewne typy na mecze Serie A

Spotkanie dwóch drużyn FC Crotone i Cagliari Calci w 22 kolejce Serie A to niewątpliwie mecz z serii tych o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obie drużyny sąsiadują w tabeli, ale są to miejsca nie pozwalające na spokojne realizowanie swoich zamierzeń. Są to, bowiem miejsca odpowiednio 17 i 16, a więc tuż nad strefą spadkową i na dodatek z niewielką przewagą punktową. Wychodzi więc na to, że oba zespoły w każdym następnym spotkaniu muszą walczyć o pełną pulę punktową.

W takim układzie niezwykle ciekawe jest zestawienie kursów przedmeczowych firm bukmacherskich. Nie zawsze także te prognozy są tożsame z obstawianiem meczy przez grających. Ale wiadomo, że akurat to, to jest przywilej całej rzeszy uczestników zakładów bukmacherskich. Firmy bukmacherskie na swoich stronach co najwyżej mogą coś sugerować albo proponować i aby się z tym zapoznać należy kliknąć na te strony. I tak jest i tym razem. Kurs na ten mecz w eFortuna.pl  daje lekką przewagę gospodarzom – 2,39, remis –3,20, a drużyna gości to – 3,20. Można z tych sugestii skorzystać, lub nie, podejmując samodzielnie inną decyzję.

Obie drużyny do tego spotkania przystąpią niewątpliwie z dużą determinacją, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Drużynie gości – Cagliari, w tych poczynaniach może przeszkodzić brak aż trzech piłkarzy ukaranych w ostatnim czasie czerwonymi kartkami – są to Nicolo Barella (zdobywca dotychczas 3 bramek), Joao Pedro (5 bramek) i Leonardo Pavoletti (5 bramek). Brak tych piłkarzy w nadchodzącym meczu odbije się nie tylko na wyniku spotkania, ale ma zapewne i wpływ na typowanie kursów przez firmy bukmacherskie. Ale przecież nie ma zawodników niezastąpionych. Nieraz brak tych podstawowych graczy wyzwala u ich zmienników dodatkową motywację i pozwala na uzyskanie korzystnych rezultatów. A tego życzymy obydwu drużynom.